eBooky pro Vás

Vítám Vás!

Zaujal Vás můj eBook Jak zhubnout 10kg v 10-ti krocích? Nestačí Vám informace a rádi byste se dozvěděli o hubnutí více? Nechte se inspirovat mými dalšími eBooky: 

Jak jsem zhubla 12 kg za 1 rok!

Jak jsem zhubla 12 kg za 1 rok

Návod pro začátečníky jak zhubnout aneb moje cesta k lepšímu tělu

"Můj problém s váhou začal na Vysoké škole. Vážila jsem 58 kilo a během jednoho roku jsem přibrala celých 10 kilogramů! Bylo to pro mě velmi nepříjemné. Nikdy se má váha nad 58 kg nevyšplhala. Věděla jsem, že to tak nejde dál. A tak jsem se odhodlala udělat první krok!" 


Máte podobný problém? Říkáte si, že už konečně potřebujete zhubnout, ale nevíte jak udělat ten první krok? Jste začátečníci a hubnutí ne a ne dotáhnout do konce?

Pak je tento e-Book právě pro Vás!
V eBooku také najdete:

+ zdravé recepty

+ jídelníček na celý týden

+ osobní příběhy ze života

Jak začít s běháním

Jak začít s běháním

... a jak si ho zamilovat

Toužíte konečně po sportu, který slibuje rychlé a spolehlivé výsledky? Nebaví Vás chodit do fitness centra? Cvičíte raději v soukromí? Milujete přírodu? Pojďte se se mnou ponořit do tajů sportu, který si opravdu zamilujete!

Běhání mě osobně otevřelo oči pro něco nového. Do doby, něž jsem začala běhat, tak jsem byla přesvědčená, že sport, který dělám již několik let, je pro mě ten pravý. Teprve až po měsíci pravidelného běhání jsem zjistila, kolik výhod běhání v sobě skrývá. Dnes už mám jasno!

+ zdarma Fit diář